Infolinka: kancelář: 739 203 909, prodejna: 739 453 933
 
 • Nákupní košík
  0,00 Kč
  0
 
 
 »  OSTATNÍ  »  Příslušenství  »  Mazání, těsnění, lepení, chlazení  »  Oleje  »  Řetězové oleje  »  Olej Castrol GARDEN CHAIN OIL 1L
 • Olej Castrol Bioraps 1L

Olej Castrol GARDEN CHAIN OIL 1L

Castrol Bioraps - speciální rostlinný olej na mazání řetězů motorových pil Výkonové třídy, specifikace: Splňuje požadavky ÖNORM C 2030 Popis a použití Castrol BIORAPS je speciální výrobek, který je biologicky odbouratelný a nezatěžuje životní prostředí. Tento olej je speciálně vyrobený pro mazání všech typů motorových pil včetně elektrických (dle doporučení výrobce pily). Svou vynikající přilnavostí dokonale chrání a maže řetězy a lišty pil, čímž prodlužuje životnost zařízení a snižuje riziko opotřebení řetězu a spotřebu oleje. Castrol BIORAPS má minimální závislost viskozity na teplotě, proto může být používán celoročně, a to až do teplot -30°C. Specifické vlastnosti Celoroční použitelnost do -30°C. Díky své vysoké přilnavosti snižuje spotřebu oleje až o 50 %. Dokonale chrání a maže řetězy a lišty pily. Chrání proti korozi. Minimální zatížení životního prostředí. Mísitelnost Castrol BIORAPS je mísitelný se všemi značkovými rostlinnými oleji, určenými pro daný účel. Vynikající vlastnosti tohoto produktu však mohou být plně využity pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji. Fyzikálně-chemické parametry Parametr Metoda Jednotka Typická hodnota Hustota při 15°C IP60 g/ml 0,914 Viskozita, kinematická při 100°C ASTM D445 mm2/s 16 Viskozita, kinematická při 40°C ASTM D445 mm2/s 80 Viskozitní index ASTM D2270 - 145 Bod tuhnutí ASTM D97 °C -33 Barva vizuální - zelená Výše uváděné hodnoty fyzikálně-chemických vlastností jsou průměrné hodnoty analýz, nicméně se tyto hodnoty mohou mírně případ od případu odlišovat. Všechny údaje odpovídají nejlepšímu vědomí a současnému stavu znalostí našeho vývojového oddělení. Současně si vyhrazujeme právo na změny složení produktů pro jejich další zlepšení. Celý popis
Značka:
90680
Kód:  
9001606324195
EAN:  
3 - 10 dní
Dostupnost:  
230 Kč
190,00 Kč bez DPH
+
-
Popis Komentáře (0)

Castrol Bioraps - speciální rostlinný olej na mazání řetězů motorových pil

Výkonové třídy, specifikace: Splňuje požadavky ÖNORM C 2030

Popis a použití
Castrol BIORAPS je speciální výrobek, který je biologicky odbouratelný a nezatěžuje životní prostředí. Tento olej je speciálně vyrobený pro mazání všech typů motorových pil včetně elektrických (dle doporučení výrobce pily). Svou vynikající přilnavostí dokonale chrání a maže řetězy a lišty pil, čímž prodlužuje životnost zařízení a snižuje riziko opotřebení řetězu a spotřebu oleje.
Castrol BIORAPS má minimální závislost viskozity na teplotě, proto může být používán celoročně, a to až do teplot -30°C.

Specifické vlastnosti

 • Celoroční použitelnost do -30°C.
 • Díky své vysoké přilnavosti snižuje spotřebu oleje až o 50 %.
 • Dokonale chrání a maže řetězy a lišty pily.
 • Chrání proti korozi.
 • Minimální zatížení životního prostředí.

Mísitelnost
Castrol BIORAPS je mísitelný se všemi značkovými rostlinnými oleji, určenými pro daný účel. Vynikající vlastnosti tohoto produktu však mohou být plně využity pouze tehdy, když není míchán s jinými oleji.

Fyzikálně-chemické parametry

Parametr Metoda Jednotka Typická hodnota
Hustota při 15°C IP60 g/ml 0,914
Viskozita, kinematická při 100°C ASTM D445 mm2/s 16
Viskozita, kinematická při 40°C ASTM D445 mm2/s 80
Viskozitní index ASTM D2270 - 145
Bod tuhnutí ASTM D97 °C -33
Barva vizuální - zelená

Výše uváděné hodnoty fyzikálně-chemických vlastností jsou průměrné hodnoty analýz, nicméně se tyto hodnoty mohou mírně případ od případu odlišovat. Všechny údaje odpovídají nejlepšímu vědomí a současnému stavu znalostí našeho vývojového oddělení. Současně si vyhrazujeme právo na změny složení produktů pro jejich další zlepšení.

Parametry produktu

Tento produkt nemá žádné parametry.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops