Infolinka: kancelář: 739 203 909, prodejna: 739 453 933
 
 
 
 »  OSTATNÍ  »  Nezařazeno  »  Hmoždinka rozpěrná Fischer SX 5x25 s límečkem /FR568005/
  • Hmoždinka rozpěrná Fischer SX 5 x 25 s límečkem

Hmoždinka rozpěrná Fischer SX 5x25 s límečkem /FR568005/

POPIS Díky rozpínání do 4 stran roznáší rozpěrná hmoždinka fischer SX napětí ve stavebním materiálu rovnoměrně. Narozdíl od běžných hmoždinek je fischer SX vyrobená z prvotřídního nylonu, který hmoždinkám fischer propůjčuje spolehlivost a trvalou bezpečnost. Vyrábí se v rozměrech od 4 x 20 do 16 x 80 mm a v některých baleních jsou přiloženy vruty vhodného průměru a běžných délek. SX je první sp... Celý popis
Značka:
FR70005
Kód:  
4006209700051
EAN:  
1 - 2 týdny
Dostupnost:  
1,58 Kč
1,31 Kč bez DPH
+
-
Popis Parametry Komentáře (0)

POPIS
Díky rozpínání do 4 stran roznáší rozpěrná hmoždinka fischer SX napětí ve stavebním materiálu rovnoměrně.
Narozdíl od běžných hmoždinek je fischer SX vyrobená z prvotřídního nylonu, který hmoždinkám fischer propůjčuje spolehlivost a trvalou bezpečnost.
Vyrábí se v rozměrech od 4 x 20 do 16 x 80 mm a v některých baleních jsou přiloženy vruty vhodného průměru a běžných délek.
SX je první správnou volbou při upevňování svítidel, zařizovacích předmětů koupelen či klozetů, nástěnných skříněk, polic a mnoho jiného na beton, pórobetonové zdivo, plné, ale i děrované zdivo.
Límeček hmoždinky zabraňuje jejímu zapadnutí do otvoru.
Prodloužené hmoždinky s vyšší kotevní hloubkou jsou vhodnější do děrovaného zdiva, pórobetonu nebo k přemostění nenosných vrstev, např. omítky.
Čtyřnásobné rozepření zajišťuje optimální přenos zatížení do stavebního materiálu a zajišťuje vysokou pevnost zakotvení v plných a dutých stavebních materiálech.
Límeček hmoždinky zabraňuje zapadnutí hmoždinky do otvoru a usnadňuje montáž.
Krček hmoždinky, na který není vyvíjen rozpěrný tlak, zabraňuje, aby rozpěrné síly při šroubování šroubu působily na povrch stavebního materiálu. To zabraňuje poškození obkládaček a omítky.
Díky větší hloubce kotvení hmoždinek SX 6x50, 8x65 a 10x80 jsou hmoždinky obzvlášť vhodné k montáži do dutých stavebních materiálů, pórobetonu a k překlenutí omítky.
Používají se na osvětlení, skříně, pohybová čidla, soklové lišty, lehké nástěnné poličky, zrcadlové skříně, dopisní schránky, televizní konzoly, mřížky pro popínavé rostliny a okenice a vybavení koupelen a toalet.
Vhodné na stavební materiály jako je beton, svisle děrované cihly, dutinové panely z lehčeného betonu, dutinové podlahové desky z cihel a betonu, děrované vápenopískové cihly, plné vápenopískové cihly, přírodní kámen s celistvou strukturou, pórobeton, sádrokartonové desky, plné tvárnice z lehčeného betonu a plná cihla.

SPECIFIKACE
Jmenovitý průměr vrtáku (d0): 5 mm
Min. hloubka vrtaného otvoru (h1): 35 mm
Délka hmoždinky (l): 25 mm
Vrut do dřeva (ds): 3,0 - 4,0 mm
Balení: 100 ks

Více od značky OSTATNÍ

OSTATNÍ OSTATNÍ Nezařazeno OSTATNÍ

Parametry

Rozměr: 5 x 25 mm
Délka*: 25 mm
Objem: ---
Hmotnost: ---

Komentáře k produktu

Tento produkt zatím nikdo nekomentoval.

Přidat komentář

Soubory ke stažení

Tento produkt nemá žádné soubory ke stažení.
Provozováno na Provozováno na systému NetShops
***OMEZENÝ ZÁSILKOVÝ PRODEJ. OBJEDNÁVKY NA NESKLADOVÉ ZBOŽÍ VYŘIZUJEME AŽ PO ÚHRADĚ PŘEDEM.***